Avukat Şehmus Bulut’un Rolü Aydınlandı!

Avukat Şehmus Bulut’un Rolü Aydınlandı!

ABONE OL
17 Aralık 2023 15:32
Avukat Şehmus Bulut’un Rolü Aydınlandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırat Averbek'e Destek ve Hukuki Süreç: European Cybercrime Centre'nin Rolü Ortaya Çıkıyor!

Gündemde büyük yankı uyandıran bir olayda, hacktivist Fırat Averbek, yaşadığı haksızlıklar ve uğradığı iftiralar karşısında European Cybercrime Centre'nin sağladığı destekle Türkiye'de yalnız olmadığını gösterdi. Ancak, olumlu gelişmelerin ardından avukat Şehmus Bulut'un provokatif rolü de gün ışığına çıktı.

Fırat Averbek, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "European Cybercrime Centre'nin sağladığı destekle, Türkiye'deki haksızlıklara karşı mücadelemde güçlü bir dayanak buldum. Adaletin ve gerçeğin peşinden koşmaktan asla vazgeçmeyeceğim." dedi.

Ancak, yaşanan olayın detaylarına inildikçe, avukat Şehmus Bulut'un provokatif rolü gün yüzüne çıktı. Bulut'un Fırat Averbek'i önce tahrik ettiği, ardından suç duyurusunda bulunduğu belirtiliyor. Averbek, Twitter üzerindeki paylaşımlarında şehit savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın eşi hakkında ahlaksızca iftira attığı ve Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Daire Başkanı Halil Koç'un "hacker" olduğunu iddia ettiği tweetlere karşılık verdiği için Bulut tarafından hakaret davası açıldığını ifade etti.

Mağdur Fırat Averbek, avukat Şehmus Bulut'un ağır tahrikleriyle 3 gün boyunca karşılaştığını ve çok ağır tahrik derecesi çok yüksek tweetlere maruz kalarak asılsız iftiralarla mücadele ettiğini dile getirdi. Şehmus Bulut'un bu olayı nasıl bir plana dönüştüreceği ve Deva Partisi'nin nasıl bir tutum sergileyeceği ise kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Fırat Averbek'in İtibarına Yönelik Suikast: Detaylar ve Özel Gelişmeler

Gündemi sarsan olayda, hacktivist Fırat Averbek, Ali Babacan'ın talimatıyla maruz kaldığı itibar suikastını özel detaylarıyla paylaşıyor. Bu çarpıcı olayın perde arkasında yaşananlar ve özel gelişmeler merak konusu olmaya devam ediyor.

Averbek'in yaşadığı haksızlıklar ve iftiralar, sosyal medyada büyük bir ilgi uyandırdı. Twitter üzerinden yaptığı güçlü açıklamalarda, "Kafatasının içinde beyin yerine delikli gri sünger bulunan Süslü Şeho'nun iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Tarafsızlık, gerçeğin ve adaletin daima temel olarak benimsenmesi prensibimizdir." gibi çarpıcı ifadeleri, olayın boyutlarını netleştirdi.

Detaylara inildikçe, Ali Babacan'ın talimatıyla harekete geçen il hukuk komisyon üyesi avukat Şehmus Bulut'un olaya dahil oluşu öne çıkıyor. Bulut'un, dünyaca ünlü hacktivist Fırat Averbek'i önce tahrik ettiği, ardından suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıkıyor. Fırat Averbek, Twitter üzerinde şehit savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın eşi hakkında ahlaksızca iftira attığı gerekçesiyle ve Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Daire Başkanı Halil Koç'un "hacker" olduğunu iddia ettiği tweetlere karşılık verdiği için avukat Şehmus Bulut tarafından hakaret davası açıldı.

Mağdur Fırat Averbek, Şehmus Bulut'un ağır tahrikleriyle 3 gün boyunca mücadele etti. Averbek, çok ağır tahrik derecesi çok yüksek tweetlere maruz kalarak, itibarını korumak adına özel bir strateji izledi. 14 Haziran 2022 tarihinde Çağlayan Adliyesi'nde Recep Tayyip Erdoğan'ın yargılanacağını dile getiren avukat Şehmus Bulut, yeni bir 17/25 Aralık benzeri bir senaryo mu hazırlıyor, sorusu ise olayın derinliklerine inmeyi sürdürüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş